Beyda Gıda olarak, gıda sektöründe dinamik ve tecrübeli ekibimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve sektörün öncüsü olmayı hedeflemekteyiz.
Beyda Gıda, sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesiyle 2012 yılında İstanbul Beylikdüzü’nde 20.000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Gıda sektöründe genç, dinamik ve tecrübeli ekibiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ve sektörün öncüsü olmayı hedeflemektedir.

İşletmemizde pişirmeye hazır tatlılar, pudingler, pastacılık yardımcı ürünleri, şeker hamurları, tahıl karışımları, kek karışımları, tahin, susam, helva, toz ve küp bulyon, çorbalar, kahve, toz içecekler, pirinç unu üretimi ve pirinç paketlemesi yapılmaktadır. Ürünlerimiz, lezzet ve kalite standardı değişmeyen hammaddelerin alınıp işlenmesi ve uzman kadromuzun denetimi sonrasında Beyda kalitesiyle tüketiciyle buluşmaktadır.

Beyda Gıda, Ev Dışı Tüketim ve perakende satışta sektörün önde gelen kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz; Valenci, Cafe Morning, Juppy ve Beyda markalarıyla iç piyasa ve yurt dışı pazarda tüketicilerimizle buluşmaktadır. Bunun yanı sıra, private label olarak Ülker Bizim, Piyale, Bizim Mutfak markalarıyla da Türkiye çapındaki zincir marketlerde, hipermarketlerde, toptancılarda ve ayrıca yine bu markalarla yurtdışı pazarlarında yerini almıştır.

Beyda Gıda 2016 yılı itibariyle ihracat hedeflerini büyütmüş 300’den fazla ürün ile 4 kıtada 50’yi aşkın ülkede yerini almıştır. Önceliğimiz kalite ve hizmetten ödün vermeyerek müşteri memnuniyeti olup en iyi hizmeti sunmaktır.

    E-BÜLTEN'E ÜYE OLUN!
    Fırsatlarımızdan Haberdar Olun.
    deneme bonusu veren siteler
    child sex